Vybavenie apartmánu

   Moment zvýšenej eufórie z pobytu umožňuje nádherný výhľad na panorámu štítov Vysokých Tatier priamo zo slnečného balkónu apartmánu. Priestranný  3-izbový apartmán ( 80 m2 ) pozostáva z  2 samostatných izieb, z obývacej miestnosti s vnútorným krbom, a jedálenskej časti s kuchyňou. K dispozícii je kúpeľňa s vaňou a toaletou, a tiež samostatná miestnosť toalety. 

   Kuchyňa  je plne vybavená k príprave varených jedál, vrátane rýchlovarnej konvice, mikrovlnky, sklokeram.variča, chladničky s mraziakom. V obývacej miestnosti je hosťom k dispozícii rádio/CD minisystém, TV/DVD, a zadarmo WIFI INTERNET v celom apartmáne.

    Hostia privítajú  garáž s praktickou uzamykateľnou miestnosťou na odkladanie lyží , bicyklov a paliva do krbu. Pri objekte je dostatok bezplatných parkovacích miest. Apartmán  je určený pre 1 uzavretú skupinu hostí a nie je dovolený pobyt so zvieratkom. V interieri platí zákaz fajčiť, okrem balkónov. Apartmán má  kapacitou pre 1 7 osôb : 1x2+1; 1x3 ; +1 .

   V susedstve sa nachádza komplex, ktorý svojimi službami poskytuje návštevníkom - fitness centrum, solárium, masáže , sauna, perličková kúpeľ a tenisový kurt. Súčasťou je tiež reštaurácia a kaviareň. Bezprostredne vedľa apartmánu sa nachádza  slovenská koliba v tradičnom zrubovom štýle, ktorá ponúka slovenské špeciality na grile.